40x58 Terazi Etiketi, Standart, 500 Sarım, Termal Rulo Etiket,

Terazi Etiketleri
40X58 TERAZİ ETİKETİ TEKNİK ÖZELLLİKLERİ


BASKI: İSTEĞE GÖRE BASKI İMKANI
BASKI ŞEKLİ:RİBONSUZ (TERMAL)
ETİKET RENGİ:BEYAZ
ETİKET SAYISI:500 SARIM
ETİKET TÜRÜ:TERMAL ETİKET
GENİŞKLİK:58 milimetre
RULO İÇ ÇAPI:40 milimetre
UYUMLU CİHAZLAR:TERAZİ ETİKETİ
UZUNLUK:40 milimetre
YANYANA:TEKLİ
YAPIŞKANLIK:YAPIŞKANLI

Termal yapıya sahiptir, Termal baskı metodu ile yazan teraziler için üretilmiştir. Market terazi etiketi, manav terazi etiketi, şarküteri terazi etiketi vs gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. 

Termal yüzeyi sayesinde termal baskı yapabilen terazilerde kullanılmaktadır. Market terazisi, kasap terazisi, manav terazisi şarküteri terazisi vb ortamlarda kulanılır.
 
Etiketi kullanım amacına göre Lamine Termal Terazi Etiketi  (Suya dayanıklı Derin Dondurucuda Uzun süre kullanım için ideal ) Standart Termal Terazi etiketi (Ürün satışında, kuru ortamlarda,  3-5 aylık ömürlük ürünlerde kullanım için idealdir) tercih edilebilir. Kullanım amacına göre etiket kullanımı sizin işinizi kolaylaştıracağı gibi Gereksinim duyulmadığı sürece  Lamine Termal terazi etiketi kullanımı ekonomik açıdan da işletmenize zarar verir.
 
Terazi etiketi ne kendi logonuzu ekleme imkanınız bulunmaktadır.  Düşük miktarlarda maliyetli görünebilir fakat yüksek alımlarda bu maliyet etiket fiyatlarına yayılmaktadır.
Terazi etiketi farklı boyutlarda olabilir. Terazi etiketi dendiğinde ilk akla gelen standart ölçü 40mm yükseklik 58 mm genişliğinde üründür.
Baskısız Terazi etiketlerini aynı gün stoktan gönderilerini yapmaktayız, fakat kargo saatine yakın ve kargo saatinin geçmesi durumunda siparişler ertesi iş gününde kargoya verilebilmektedir. 
Terazi etiketi hakkında diğer sormak istediğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz. 

 
 


40X58 TERAZİ ETİKETİ UYUMLU TERAZİLER

ACLAS Terazi Etiketi
AVERY Terazi Etiketi
BİZERBA Terazi Etiketi
BERKEL Terazi Etiketi
CAS Terazi Etiketi
DİBAL Terazi Etiketi
DENSİ Terazi Etiketi
DIGI Terazi Etiketi
ISHİDA Terazi Etiketi
 
*FİYATLARIMIZ KADEMELİ DÜŞÜŞ GÖSTERMEKTEDİR. EN İYİ FİYAT GARANTİSİ EN YÜKSEK ALIMDA GEÇERLİ OLMAKTADIR0.00 €